Jesteś tutaj: Start / Sport / 39 Bieg Ptolemeusza

39 Bieg Ptolemeusza

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 października 2019

Dnia 6 października 2019 r w niedzielę odbył się ulicami naszego miasta 39 Bieg Ptolemeusza. W biegu tym pod opieką nauczycieli WF Tomasza Bezena i Roberta Waliszewskiego wzięli uczniowie naszej szkoły, którzy spisali się wspaniale w swojej kategorii szkół ponadpodstawowych na dystansie 1500 metrów.
Brawa należą się wszystkim naszym chłopcom, którzy stawili się na starcie biegu i szczęśliwie go ukończyli. Świetnie spisał się uczeń klasy 1a Janek Nowak, który zajął 2 miejsce oraz uczeń klasy 1c Tobiasz Wróblewski, który zajął premiowane 4 miejsce. Byliśmy jedyną szkołą, której dwaj uczniowie stanęli na podium. Obaj chłopcy otrzymali wspaniałe puchary, medale oraz drobne upominki. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki z biegu Ptolemeusza. Gratulujemy!