Jesteś tutaj: Start / Konkursy i olimpiady

Konkursy i olimpiady

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - KONKURS ŚWIĄTECZNY

KONKURS ŚWIĄTECZNY

W dniu 19.01.2019 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny na " Najlepszą Ozdobę Świąteczną" zorganizowany przez Panią Annę Barna.
Jury w składzie:
-Pani Dyrektor Anna Jaworska
-Pani Iwona Tkacz
-Pani Anna Barna
postanowiło przyznać następujące nagrody:
trzecie miejsce dla Julii Marciniak z 2D, dwie równorzędne nagrody za drugie miejsce dla Weroniki Storch z 2F i Wiktorii Stanisławskiej z 2F oraz za pierwsze miejsce dla Jakuba Kubika z 2C. W konkursie uczestniczyło 16 uczniów z klas 1A, 1B, 1F, 2C, 2D, 2F, 3C, 4A.
Serdecznie gratulujemy.
21 stycznia 2020
Przejdź do - 27 OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

27 OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

Wielki sukces Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu uczeń Miłosz Guglas pod opieką nauczyciela  Krzysztofa Filipowicza  wygrał 27 Ogólnopolski Kaliski Konkurs Informatyczny.
17 czerwca 2019
Przejdź do - KONKURS

KONKURS

Hubert Pietrasiak jest autorem spotu, który zdobył największe uznanie jurorów konkursu, jaki Miasto zorganizowało dla kaliskich szkół, biorących udział w projekcie „Sieć współpracy na rzecz promowania nowoczesnego kształcenia zawodowego w Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.

1 czerwca 2019
Czytaj więcej o: KONKURS
Przejdź do - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

W dniu 22 marca 2019 roku pięcioosobowa drużyna uczniów ZSTE w Kaliszu reprezentowała szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej odbywającego się pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego p. Andrzeja Grzyba.

24 marca 2019
Czytaj więcej o: MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
Przejdź do - MAKS MATEMATYCZNY

MAKS MATEMATYCZNY

 7 marca 2019 roku  w naszej szkole  odbyła się VII edycja konkursu MAKS MATEMATYCZNY.

13 marca 2019
Czytaj więcej o: MAKS MATEMATYCZNY

KONKURS ELEKTRONICZNY „ Z ELEKTRONIKĄ NA TY”.

W dniu 28 marca 2019 ( czwartek ) o godz. 10.00  w auli szkolnej  odbędzie się szkolny  konkurs  „ Z  ELEKTRONIKĄ  NA TY”.

12 marca 2019
Czytaj więcej o: KONKURS ELEKTRONICZNY „ Z ELEKTRONIKĄ NA TY”.

UWAGA, KONKURS!

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu rozpisał konkurs pt.: Ekonomia z ludzką twarzą skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego kraju, głównie zaś Wielkopolski. Konkurs obejmuje 2 etapy: pierwszy to przygotowanie pracy n/p wskazanych materiałów, a drugi, do którego przechodzi 20 uczestników wyłonionych przez jury po pierwszym etapie, to test wiedzy (online). Za zajęcie pierwszych 3 miejsc przewidziane są nagrody pieniężne (dla zwycięzcy 2000 zł brutto).
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie proszę o jak najszybszy kontakt, najpóźniej do 13 lutego.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie uczelni www.kpips.ue.poznan.pl w zakładce Konkurs Ekonomia z ludzką twarzą.

Anna Moczydłowska

11 lutego 2019
Przejdź do - Sukses uczniów  ZST-Ew XXVI Kaliskim Konkursie Informatycznym

Sukses uczniów ZST-Ew XXVI Kaliskim Konkursie Informatycznym

W dniu 08.06.2018 odbyło się w IV LO wręczenie nagród XXVI ogólnopolskiej edycji Kaliskiego Konkursu Informatycznego. Uczestnikami konkursu ,było 5 uczniów ZST-E w Kaliszu . W kategorii szkól ponadgimnazjalnych zwyciężył Adrian Wolf uczeń klasy 4D ZST-E w Kaliszu ( wychowawca Romana Czech) oraz 4 uczniów ZST-E zakwalifikowało się do finału tj. J.Kapłonek kl.1E, D.Graczyk kl.1E, J.Bera kl.3C, B.Łatkowski kl.2A. Opiekunem wszystkich uczniów był  mgr inż. Jaek Wardęga

 

Autor: Jacek Wardęga

11 czerwca 2018
Przejdź do - Szkolny konkurs „ Wiedzy o II wojnie światowej”

Szkolny konkurs „ Wiedzy o II wojnie światowej”

W dniu 12 marca 2018r. odbył się szkolny konkurs „Wiedzy o II wojnie światowej”. Udział wzięło 20 uczniów. Uczestnicy konkursu rozwiązywali 37 zadań testowych. Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 49.

Wyniki:
I miejsce Kamil Bałyniec klasa 4C (32pkt)
II miejsce Bartosz Ochęcki klasa 3E (27pkt)
III miejsce Jakub Banach klasa 4 B (25pkt), Oskar Wawrzyniak klasa 2C (25pk)

Organizatorzy konkursu :
mgr Anetta Woźniak
mgr Katarzyna Reszke

26 kwietnia 2018
Przejdź do - Ogólnopolski Konkurs Biblijny

Ogólnopolski Konkurs Biblijny

W dniu 18.04.2018 w gościnnych progach Wyższego Seminarium Duchownego i Zespołu Szkół Technicznych Diecezji Kaliskiej miał miejsce kolejny, drugi etap Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego, którego organizatorem jest Civitas Christiana.

Uczestniczyło w nim prawie 50 uczniów z 17 szkół średnich naszej Diecezji, a naszą Szkołę reprezentowali, po wcześniejszej kwalifikacji w etapie szkolnym:

23 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Ogólnopolski Konkurs Biblijny