Jesteś tutaj: Start / Konkursy i olimpiady

Konkursy i olimpiady

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - KONKURS MAKS MATEMATYCZNY

KONKURS MAKS MATEMATYCZNY

W czwartek 8.10.2020r w naszej szkole odbył się  konkurs Maks Matematyczny. Ten konkurs  jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą w nim udział, dlatego Maks Matematyczny wpisał się na stałe do naszego konkursowego kalendarza. Co roku nasi uczniowie osiągają imponujące sukcesy. W ubiegłym roku było to 2 miejsce w Polsce. Czekamy na wyniki tegorocznej edycji.

13 października 2020
Przejdź do - „Sery na plastery” – Najlepsi humaniści w Kaliszu.

„Sery na plastery” – Najlepsi humaniści w Kaliszu.

Tegoroczna edycja ligi przedmiotowej „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” zakończyła się ogromnym sukcesem dla humanistów z naszej szkoły.

27 maja 2020
Czytaj więcej o: „Sery na plastery” – Najlepsi humaniści w Kaliszu.
Przejdź do - SUKCES MATEMATYKÓW

SUKCES MATEMATYKÓW

Tegoroczny projekt Cyfrowej Szkoły Wielkopolsk@ 2020 Ligi Przedmiotowe cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów z wielu wielkopolskich placówek.

18 maja 2020
Czytaj więcej o: SUKCES MATEMATYKÓW
Przejdź do - KONKURS ŚWIĄTECZNY

KONKURS ŚWIĄTECZNY

W dniu 19.01.2019 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny na " Najlepszą Ozdobę Świąteczną" zorganizowany przez Panią Annę Barna.
Jury w składzie:
-Pani Dyrektor Anna Jaworska
-Pani Iwona Tkacz
-Pani Anna Barna
postanowiło przyznać następujące nagrody:
trzecie miejsce dla Julii Marciniak z 2D, dwie równorzędne nagrody za drugie miejsce dla Weroniki Storch z 2F i Wiktorii Stanisławskiej z 2F oraz za pierwsze miejsce dla Jakuba Kubika z 2C. W konkursie uczestniczyło 16 uczniów z klas 1A, 1B, 1F, 2C, 2D, 2F, 3C, 4A.
Serdecznie gratulujemy.
21 stycznia 2020
Przejdź do - 27 OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

27 OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

Wielki sukces Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu uczeń Miłosz Guglas pod opieką nauczyciela  Krzysztofa Filipowicza  wygrał 27 Ogólnopolski Kaliski Konkurs Informatyczny.
17 czerwca 2019
Przejdź do - KONKURS

KONKURS

Hubert Pietrasiak jest autorem spotu, który zdobył największe uznanie jurorów konkursu, jaki Miasto zorganizowało dla kaliskich szkół, biorących udział w projekcie „Sieć współpracy na rzecz promowania nowoczesnego kształcenia zawodowego w Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.

1 czerwca 2019
Czytaj więcej o: KONKURS
Przejdź do - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

W dniu 22 marca 2019 roku pięcioosobowa drużyna uczniów ZSTE w Kaliszu reprezentowała szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej odbywającego się pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego p. Andrzeja Grzyba.

24 marca 2019
Czytaj więcej o: MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
Przejdź do - MAKS MATEMATYCZNY

MAKS MATEMATYCZNY

 7 marca 2019 roku  w naszej szkole  odbyła się VII edycja konkursu MAKS MATEMATYCZNY.

13 marca 2019
Czytaj więcej o: MAKS MATEMATYCZNY

KONKURS ELEKTRONICZNY „ Z ELEKTRONIKĄ NA TY”.

W dniu 28 marca 2019 ( czwartek ) o godz. 10.00  w auli szkolnej  odbędzie się szkolny  konkurs  „ Z  ELEKTRONIKĄ  NA TY”.

12 marca 2019
Czytaj więcej o: KONKURS ELEKTRONICZNY „ Z ELEKTRONIKĄ NA TY”.

UWAGA, KONKURS!

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu rozpisał konkurs pt.: Ekonomia z ludzką twarzą skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego kraju, głównie zaś Wielkopolski. Konkurs obejmuje 2 etapy: pierwszy to przygotowanie pracy n/p wskazanych materiałów, a drugi, do którego przechodzi 20 uczestników wyłonionych przez jury po pierwszym etapie, to test wiedzy (online). Za zajęcie pierwszych 3 miejsc przewidziane są nagrody pieniężne (dla zwycięzcy 2000 zł brutto).
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie proszę o jak najszybszy kontakt, najpóźniej do 13 lutego.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie uczelni www.kpips.ue.poznan.pl w zakładce Konkurs Ekonomia z ludzką twarzą.

Anna Moczydłowska

11 lutego 2019