Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - VIII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2017

VIII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2017

14 listopada odbyła się VIII edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego, który w tym roku przyciągnął rekordową ilość uczestników. Podczas I etapu teoretycznego 85 uczniów ZSTE zmagało się z pytaniami obejmującymi kilka dziedzin informatyki. Można było tu znaleźć pytania z programowania, grafiki, webmasteringu, baz danych czy systemów, sprzętu i sieci komputerowych.

Do finału awansowało 11 najlepszych trzecio- i czwartoklasistów, którzy w etapie praktycznym rozwiązywali zadania przy pomocy komputera. 
16 listopada 2017
Czytaj więcej o: VIII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2017
Przejdź do - Zaproszenie na VIII Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny

Zaproszenie na VIII Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny

14 listopada od godz. 9.00 na auli szkolnej (sala 117) będziecie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy informatycznej.

Na początek przygotowaliśmy test 50 pytań, obejmujący zagadnienia z zakresu: baz danych i programowania, tworzenia stron www, urządzeń i sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz grafiki i multimediów.

7 listopada 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie na VIII Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny
Przejdź do - VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

Dziś w Naszej szkole odbywał się VII Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny. W zmaganiach eliminacyjnych wzięło udział 50. uczniów, którzy reprezentowali zawód informatyka. Głównym sponsorem nagród było wydanictwo Helion, które ufundowało książki z dziedziny informatyki.

18 stycznia 2017
Czytaj więcej o: VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY
Przejdź do - VI WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2015

VI WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2015

Dziś od wczesnych godzin porannych informatycy z ZSTE sprawdzali swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną podczas VI Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego. W tegorocznej edycji wzięło udział 60-ciu przyszłych informatyków.

Na początek organizatorzy przygotowali test składający się z 50 pytań, badający znajomość zagadnień z zakresu: baz danych i programowania, tworzenia stron www, urządzeń i sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz grafiki i multimediów.

27 listopada 2015
Czytaj więcej o: VI WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2015
Przejdź do - ZAPOWIEDŹ VI WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO 2015

ZAPOWIEDŹ VI WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO 2015

27 listopada 2015 r. zapraszamy do udziału w VI Wewnątrzszkolym Konkursie Informatycznym, który od wielu lat jest wpisany w grafik imprez szkolnych, będąc corocznym świętem informatyków w ZSTE.

W tym roku ECDL Polska, który patronuje imprezie, przygotował dla wszystkich uczestników drobne upominki, natomiast organizatorzy zapraszaja na projekcję filmu o Stevie Jobsie i historii marki Apple.

20 listopada 2015
Czytaj więcej o: ZAPOWIEDŹ VI WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO 2015
Przejdź do - V WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2014

V WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2014

21 października 2014 roku  w Zespole Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu odbywała się kolejna,  już 5. edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego.

Uczniowie uczestniczący w imprezie reprezentowali klasy o profilu technik informatyk z każdego poziomu kształcenia - klasy 1, 2, 3 i 4

14 października 2014
Czytaj więcej o: V WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2014
Przejdź do - FINALIŚCI IV WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO Z NAUKOWĄ WIZYTĄ NA POLITECHNICE ŁÓDKIEJ ORAZ W FIRMIE COMARCH 2013

FINALIŚCI IV WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO Z NAUKOWĄ WIZYTĄ NA POLITECHNICE ŁÓDKIEJ ORAZ W FIRMIE COMARCH 2013

Wczorajszy dzień zaczął się bardzo wcześnie dla finalistów IV Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego, którzy brali udział w wyjeździe edukacyjnym do Łodzi. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Łukasz Adamski (3B), Dawid Dominiak (4D), Andrzej Kirijczuk (2D), Łukasz Nowacki (4C), Graczyk Adrian (4C), Borowicz Marcin (4C), Przybylski Krzysztof (2E), Wesołowski Dawid (4C), Adam Bublicki (2E), Nowak Łukasz (3D) i Łukasz Kwiatkowski (4C).

19 listopada 2013
Czytaj więcej o: FINALIŚCI IV WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO Z NAUKOWĄ WIZYTĄ NA POLITECHNICE ŁÓDKIEJ ORAZ W FIRMIE COMARCH 2013
Przejdź do - IV WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013

IV WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013

Piątkowy poranek 25 października 2013 r. był bardzo pracowity dla blisko 60-ciu informatyków z naszej szkoły, którzy postanowili sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w IV Wewnątrzszkolnym Konkursie Informatycznym.

28 października 2013
Czytaj więcej o: IV WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013
Przejdź do - FINALIŚCI III WKI NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ ORAZ W POZNAŃSKIM CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWYM 2012

FINALIŚCI III WKI NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ ORAZ W POZNAŃSKIM CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWYM 2012

7 grudnia 2012
Przejdź do - III WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2012

III WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2012

26 października 2012 r. w Naszej szkole odbył się III Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny

Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny to zawody dwuetapowe. I część stanowi test z zakresu systemów operacyjnych, sieci komputerowych, programowania, oprogramowania, urządzeń komputerowych, grafiki i multimediów.  Najlepsza dziesiątka przechodzi do II etapu finałowego, w którym czeka na nich seria zadań praktycznych, wykonywanych z użyciem komputerów. 

26 października 2012
Czytaj więcej o: III WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2012