Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

Dziś w Naszej szkole odbywał się VII Wewnąrzszkolny Konkurs Informatyczny. W zmaganiach eliminacyjnych wzięło udział 50. uczniów, którzy reprezentowali zawód informatyka. Głównym sponsorem nagród było wydanictwo Helion, które ufundowało książki z dziedziny informatyki.

18 stycznia 2017
Czytaj więcej o: VII WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY
Przejdź do - VI WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2015

VI WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2015

Dziś od wczesnych godzin porannych informatycy z ZSTE sprawdzali swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną podczas VI Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego. W tegorocznej edycji wzięło udział 60-ciu przyszłych informatyków.

Na początek organizatorzy przygotowali test składający się z 50 pytań, badający znajomość zagadnień z zakresu: baz danych i programowania, tworzenia stron www, urządzeń i sieci komputerowych, systemów operacyjnych oraz grafiki i multimediów.

27 listopada 2015
Czytaj więcej o: VI WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2015
Przejdź do - ZAPOWIEDŹ VI WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO 2015

ZAPOWIEDŹ VI WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO 2015

27 listopada 2015 r. zapraszamy do udziału w VI Wewnątrzszkolym Konkursie Informatycznym, który od wielu lat jest wpisany w grafik imprez szkolnych, będąc corocznym świętem informatyków w ZSTE.

W tym roku ECDL Polska, który patronuje imprezie, przygotował dla wszystkich uczestników drobne upominki, natomiast organizatorzy zapraszaja na projekcję filmu o Stevie Jobsie i historii marki Apple.

20 listopada 2015
Czytaj więcej o: ZAPOWIEDŹ VI WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO 2015
Przejdź do - V WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2014

V WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2014

21 października 2014 roku  w Zespole Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu odbywała się kolejna,  już 5. edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego.

Uczniowie uczestniczący w imprezie reprezentowali klasy o profilu technik informatyk z każdego poziomu kształcenia - klasy 1, 2, 3 i 4

14 października 2014
Czytaj więcej o: V WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2014
Przejdź do - FINALIŚCI IV WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO Z NAUKOWĄ WIZYTĄ NA POLITECHNICE ŁÓDKIEJ ORAZ W FIRMIE COMARCH 2013

FINALIŚCI IV WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO Z NAUKOWĄ WIZYTĄ NA POLITECHNICE ŁÓDKIEJ ORAZ W FIRMIE COMARCH 2013

Wczorajszy dzień zaczął się bardzo wcześnie dla finalistów IV Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego, którzy brali udział w wyjeździe edukacyjnym do Łodzi. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Łukasz Adamski (3B), Dawid Dominiak (4D), Andrzej Kirijczuk (2D), Łukasz Nowacki (4C), Graczyk Adrian (4C), Borowicz Marcin (4C), Przybylski Krzysztof (2E), Wesołowski Dawid (4C), Adam Bublicki (2E), Nowak Łukasz (3D) i Łukasz Kwiatkowski (4C).

19 listopada 2013
Czytaj więcej o: FINALIŚCI IV WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO Z NAUKOWĄ WIZYTĄ NA POLITECHNICE ŁÓDKIEJ ORAZ W FIRMIE COMARCH 2013
Przejdź do - IV WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013

IV WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013

Piątkowy poranek 25 października 2013 r. był bardzo pracowity dla blisko 60-ciu informatyków z naszej szkoły, którzy postanowili sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w IV Wewnątrzszkolnym Konkursie Informatycznym.

28 października 2013
Czytaj więcej o: IV WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2013
Przejdź do - FINALIŚCI III WKI NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ ORAZ W POZNAŃSKIM CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWYM 2012

FINALIŚCI III WKI NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ ORAZ W POZNAŃSKIM CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWYM 2012

7 grudnia 2012
Przejdź do - III WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2012

III WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2012

26 października 2012 r. w Naszej szkole odbył się III Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny

Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny to zawody są dwuetapowe. I etap stanowi test z zakresu systemów operacyjnych, sieci komputerowych, programowania, oprogramowania, urządzeń komputerowych, grafiki i multimediów.  Najlepsza dziesiątka przechodzi do II etapu finałowego, w którym czeka na nich seria zadań praktycznych, wykonywanych z użyciem komputerów. 

26 października 2012
Czytaj więcej o: III WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2012
Przejdź do - II WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2011

II WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2011

11 października 2011 r. po rocznej przerwie powrówcił Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny. W II edycji do organizatorów dołączył nauczyciel ZSTE Sebastian Woźniak, który udzielił wsparcia w zakresie programowania. W 2011 roku, w konkursie uczestniczyło 83 uczniów - to rekord, nie pobity do dnia dzisiejszego ;)

Konkurs obejmował zagadnienia z zakresu systemów operacyjnych, sieci komputerowych, programowania, baz danych, urządzeń komputerowych, grafiki i multimediów.

11 października 2011
Czytaj więcej o: II WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2011
Przejdź do - I WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2009

I WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY 2009

W roku 2009 odbył się pierwszy historyczny Wewnątrzszkolny Konkurs Informatyczny w Zespole Szkół Techniczno-Elektronicznych. Pomysłodawcami i organizatorami I edycji byli nauczyciele z ZSTE w Kaliszu: Roman Kościelak i Szymon Wilk 

W podczas konkursu uczniowie mieli do rozwiązania 5 zadań z zakresu: systemów operacyjnych, baz danych, sieci komputerowych,  programowania i grafiki komputerowej.

Wyniki I Wewnątrzszkolnego Konkursu Informatycznego:

1. Natan Pośpiech (2TZE)
2. Jakub Goszczurny (4TZD)
3. Sławomir Błaszyk (3TZD)
4. Marcin Dymkowski (4TZE)
5. Zbigniew Kubiak (4TZD)

Gratulacje :)

 

23 października 2009