Jesteś tutaj: Start / Akcje i wydarzenia

Akcje i wydarzenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - WRAŻLIWI NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA

WRAŻLIWI NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, że nie są obojętni na potrzeby drugiego człowieka. Uczniowie klasy 4B: Wiktor Góral, Szymon Lorenc, Cezary Baranowski i Grzegorz Baszczyński w ramach wolontariatu włączyli się w akcję charytatywną i zbierali datki na leczenie 10-miesięcznej niepełnosprawnej kaliszanki.

Dziękujemy za okazane serce w imieniu małej Sandry i jej rodziny.

Koordynator akcji: mgr Beata Pilich

12 października 2020
Przejdź do - PAMIĘTAMY!

PAMIĘTAMY!

18 maja 2020
Przejdź do - PRZYŁBICE ZSTE

PRZYŁBICE ZSTE

Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu drukuje przyłbice dla Kaliskiego Szpitala. Szkoła przy współpracy z firmą patronacką otrzymała Drukarki 3D Dyrektor Szkoły Mariusz Pawlak  dał zielone światło zaangażowało się czterech  Nauczycieli: Pan Zygmunt Bartolik, Pan Tomasz Chołys, Pan Marcin Szymczak oraz Pan Roman Kościelak. Wielkie  brawa dla Szkoły za zaangażowanie i wszelką pomoc w tym szczególnym czasie walki z koronawirusem… brawo! brawo! brawo!

9 kwietnia 2020
Przejdź do - KARMA DLA ZWIERZAKA

KARMA DLA ZWIERZAKA

Uczniowie ZSTE w Kaliszu ponownie wzięli aktywny udział w kolejnej edycji szkolnej akcji "Karma dla zwierzaka". Koordynatorkami przedsięwzięcia były: p. Kinga Piotrowska - Dutkiewicz i p. Beata Pilich. Zebraliśmy ponad 320 kilogramów karmy. Akcja została połączona z kolejnym działaniem młodzieży w ramach wolontariatu "Spacer z psiakiem". Pomimo deszczowej niedzieli, uczniowie wraz z opiekunkami spędzili dopołudnie w towarzystwie uroczych podopiecznych Kaliskiego Schroniska dla Zwierząt. Wszystkim uczniom, którzy wspomogli akcję zbierania karmy bardzo dziękujemy. W szczególności podziękowania należą się tym, którzy wraz z nauczycielami chcieli poświęcić swój wolny czas, by wspomóc psiaki.

16 grudnia 2019
Przejdź do - ŚWIĘTO WIELKOPOLSKICH BIBLIOTEKARZY

ŚWIĘTO WIELKOPOLSKICH BIBLIOTEKARZY

W sobotę 21 września w Sali Recepcyjnej kaliskiego ratusza odbyło się XVI Patronalne Święto Wielkopolskich Bibliotekarzy – św. Wawrzyńca w tym roku odbyło się w Kaliszu.

25 września 2019
Czytaj więcej o: ŚWIĘTO WIELKOPOLSKICH BIBLIOTEKARZY
Przejdź do - DNI BEZPIECZEŃSTWA

DNI BEZPIECZEŃSTWA

W czwartek 12 września klasa 3A wraz z wychowawcą mgr Karoliną Olczak oraz opiekunem praktyk mgr Wojciechem Zawadzkim uczestniczyła w Dniach Bezpieczeństwa organizowanych przez firmę PRATT&WITHNEY.

23 września 2019
Przejdź do - SACROSONG

SACROSONG

W dniu 05.10.2019 pod patronatem Kurii Diecezjalnej w Kaliszu odbył się jubileuszowy,
30. Diecezjalny Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej Sacrosong.

8 października 2019
Czytaj więcej o: SACROSONG

UDANYCH WAKACJI ŻYCZY GRONO PEDAGOGICZNE

19 czerwca 2019
Przejdź do - KONKURS BIBLIJNY

KONKURS BIBLIJNY

W dniu 25.04.2019 trzech uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w diecezjalnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego, którego tematem przewodnim była starotestamentalna Księga Wyjścia i List do Rzymian św. Pawła.

29 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: KONKURS BIBLIJNY
Przejdź do - 79. ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ

79. ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ

13 kwietnia 2019r. delegacja uczniów oraz nauczycieli ZSTE w Kaliszu wzięła udział w uroczystości poświęconej 79. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

24 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: 79. ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ