Jesteś tutaj: Start / Konkursy i olimpiady

Konkursy i olimpiady

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - WIELKI SUKCES

WIELKI SUKCES

Wielki sukces ZSTE w międzyszkolnym konkusie organizowanym przez CKZU. Nasze drużyny zajęły pierwsze, drugie miejsce. Wygrała drużyna ZSTE i drużyna GARNIAKÓW.

1 lipca 2021

Konkurs matematyczny

Uczniowie ZST-E uczestniczyli  w kursie matematycznym, prowadzonym przez wykładowców Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w ramach projektu "Kalisz - przestrzeń dla profesjonalistów. Kwalifikacje i doświadczenie inwestycją w przyszłość młodzieży z Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej". 

16 czerwca 2021

Uczeń ZSTE w Kaliszu laureatem konkursu Maks Matematyczny.

Mateusz Tułacz, uczeń klasy 4b, został laureatem konkursu Maks Matematyczny, zajmując I miejsce w województwie i II miejsce w kraju.  Mateusz,  uzyskując bardzo wysoki wynik, powtórzył swój sukces z ubiegłego roku. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział blisko 3700 uczniów z około 600 szkół. Gratulujemy Mateuszowi oraz  wyróżnionym  -  Agnieszce Grali z klasy 3d i Wiktorowi Witońskiemu z klasy 2b.

2 listopada 2020
Przejdź do - KONKURS MAKS MATEMATYCZNY

KONKURS MAKS MATEMATYCZNY

W czwartek 8.10.2020r w naszej szkole odbył się  konkurs Maks Matematyczny. Ten konkurs  jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą w nim udział, dlatego Maks Matematyczny wpisał się na stałe do naszego konkursowego kalendarza. Co roku nasi uczniowie osiągają imponujące sukcesy. W ubiegłym roku było to 2 miejsce w Polsce. Czekamy na wyniki tegorocznej edycji.

13 października 2020
Przejdź do - „Sery na plastery” – Najlepsi humaniści w Kaliszu.

„Sery na plastery” – Najlepsi humaniści w Kaliszu.

Tegoroczna edycja ligi przedmiotowej „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020” zakończyła się ogromnym sukcesem dla humanistów z naszej szkoły.

27 maja 2020
Czytaj więcej o: „Sery na plastery” – Najlepsi humaniści w Kaliszu.
Przejdź do - SUKCES MATEMATYKÓW

SUKCES MATEMATYKÓW

Tegoroczny projekt Cyfrowej Szkoły Wielkopolsk@ 2020 Ligi Przedmiotowe cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów z wielu wielkopolskich placówek.

18 maja 2020
Czytaj więcej o: SUKCES MATEMATYKÓW
Przejdź do - KONKURS ŚWIĄTECZNY

KONKURS ŚWIĄTECZNY

W dniu 19.01.2019 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny na " Najlepszą Ozdobę Świąteczną" zorganizowany przez Panią Annę Barna.
Jury w składzie:
-Pani Dyrektor Anna Jaworska
-Pani Iwona Tkacz
-Pani Anna Barna
postanowiło przyznać następujące nagrody:
trzecie miejsce dla Julii Marciniak z 2D, dwie równorzędne nagrody za drugie miejsce dla Weroniki Storch z 2F i Wiktorii Stanisławskiej z 2F oraz za pierwsze miejsce dla Jakuba Kubika z 2C. W konkursie uczestniczyło 16 uczniów z klas 1A, 1B, 1F, 2C, 2D, 2F, 3C, 4A.
Serdecznie gratulujemy.
21 stycznia 2020
Przejdź do - 27 OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

27 OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

Wielki sukces Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu uczeń Miłosz Guglas pod opieką nauczyciela  Krzysztofa Filipowicza  wygrał 27 Ogólnopolski Kaliski Konkurs Informatyczny.
17 czerwca 2019
Przejdź do - KONKURS

KONKURS

Hubert Pietrasiak jest autorem spotu, który zdobył największe uznanie jurorów konkursu, jaki Miasto zorganizowało dla kaliskich szkół, biorących udział w projekcie „Sieć współpracy na rzecz promowania nowoczesnego kształcenia zawodowego w Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”.

1 czerwca 2019
Czytaj więcej o: KONKURS
Przejdź do - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

W dniu 22 marca 2019 roku pięcioosobowa drużyna uczniów ZSTE w Kaliszu reprezentowała szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej odbywającego się pod patronatem Posła do Parlamentu Europejskiego p. Andrzeja Grzyba.

24 marca 2019
Czytaj więcej o: MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ