Moje finanse

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

20 listopada 2013 roku Nasza szkoła przystąpiła do programu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości - Moje Finanse. Uczestnikiem szkolenia, które odbyło się w naszej szkole był mgr inż. Jacek Wardęga.

Innowacyjny program edukacji finansowej skierowany jest do młodzieży w wieku 16-19 lat. Jego celem jest poszerzanie wiedzy uczniów dotyczącej zasad działania sektora finansowego oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią im efektywne zarządzanie finansami osobistymi i budowanie własnego bezpieczeństwa finansowego.

Program przewidziany jest do realizacji na lekcjach lub na zajęciach pozalekcyjnych w systemie klasowym i pozaklasowym, w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości lub innych przedmiotów ekonomicznych. Nauczyciel oraz uczeń mają dostęp do portalu gdzie po zalogowaniu uzyskują informacje na temat edukacji finansowej oraz mają dostęp do ćwiczeń, zadań oraz testów.

Więcej informacji na stronie: www.junior.org.pl

Artykuły

Przejdź do - KONKURS „JAK RACJONALNIE GOSPODAROWAĆ FINANSAMI OSOBISTYMI?”

KONKURS „JAK RACJONALNIE GOSPODAROWAĆ FINANSAMI OSOBISTYMI?”

Uczniowie naszej szkoły w dniach 24-26 października 2015 roku wzięli udział w ogólnopolskim konkursie internetowym dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach programu MOJE FINANSE pt. „Jak racjonalnie gospodarować finansami osobistymi? "– wpływ przemyślanych decyzji na budowanie własnego bezpieczeństwa finansowego

 

28 października 2015
Czytaj więcej o: KONKURS „JAK RACJONALNIE GOSPODAROWAĆ FINANSAMI OSOBISTYMI?”
Przejdź do - KONKURS "JAK DZIAŁA SYSTEM BANKOWY?"

KONKURS "JAK DZIAŁA SYSTEM BANKOWY?"

Uczniowie naszej szkoły w dniach 10-12 października 2015 roku wzięli udział w ogólnopolskim konkursie internetowym dla szkół ponadgimnazjalnych w ramach programu MOJE FINANSE pt. „Jak działa system bankowy?" - wykorzystanie informacji o systemie bankowym pochodzących z różnych źródeł.

20 października 2015
Czytaj więcej o: KONKURS "JAK DZIAŁA SYSTEM BANKOWY?"