Wielobój informatyczny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - VI WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2017

VI WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2017

Dziś w ZSTE odbywał się VI Wielobój Informatyczny. Jak co roku, zawody przyciągnęły tłumy - w rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn, głownie z klas informatycznych, ale pojawiły się również cztery składy teleinformatyków i trzy zespoły grafików.

W rozgrywkach najlepszą drużyną okazała się ZADYMKA SIUSIUSIU z 4D w składzie: Bartłomiej Hofman, Dawid Chabel i Mikołaj Krymarys uzyskując 89 pkt. ze 100 możliwych. Drugą pozycję wywalczył skład What is code? baby don't bug me z klasy 3D a brąz powędrował do drugiego teamu z 4D - chłopaków z FAKE TAXI HUE.

5 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: VI WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2017
Przejdź do - V WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2016

V WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2016

Dziś od rana w prima aprilisowych nastrojach młodzież z ZSTE w Kaliszu bawiła się na corocznej imprezie informatycznej. W imprezie wystartowało 12 trzyosobowych drużyn. Konkurencje jak na datę przystało, nie były zbyt poważne. Te najśmieszniejsze, oprócz uczestników rozbawiały również zebraną wokół konkursu publiczność. W zamyśle organizatorów niepoważne i śmieszne miały być również nazwy konkurencji : “Po łówcie w danych!”, “Lajoner ryczy :D” czy “Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” - to tylko niektóre z nich ;)

1 kwietnia 2016
Czytaj więcej o: V WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2016
Przejdź do - IV WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2015

IV WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2015

Impreza zorganiozowana w Naszej szkole 1 kwietnia 2015 roku, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem - w porównaniu z poprzednią edycją wystartowały 3 drużyny więcej. Niezmienna od lat pozostaje koncepcja imprezy. Od samego początku Wieloboju informatycznego  najważniejszą przesłanką do organizacji zabawy było przedstawienie zagadnień informatycznych na wesoło - w tym roku nawet termin Prima Aprilis nie był przypadkowy. Wielobój to coroczne święto i zabawa w ZSTE. W tym dniu uczniowie biorący udział w konkursie, nie mają zajęć - w zamian za to bawią się i rywalizują na różnych płaszczyznach informatyki.
1 kwietnia 2015
Czytaj więcej o: IV WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2015
Przejdź do - III WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2014

III WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2014

25 Kwietnia 2014 roku był pracowitym dniem dla informatyków z Naszej szkoły. Przez kilka godzin walczyli oni o cenne nagrody przygotowane przez sponsorów i tytuł zwycięzcy III Wieloboju Informatycznego. Konkurencje, które przygotowali nauczyciele obejmowały swym zakresem programowanie, sieci komputerowe, grafikę i sprzęt komputerowy, oprogramowanie użytkowe a także język angielski z branży IT. Część konkurencji wykraczała poza zakres informatyki, dając wytchnienie grającym podczasinformatycznych kalamburów i widowiskowego rzutu drukarką, który zakończył tegoroczne zmagania informatyczne.

26 kwietnia 2014
Czytaj więcej o: III WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2014
Przejdź do - II WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2013

II WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2013

Wielobój Informatyczny to nasza cykliczna impreza odbywająca się w I Dzień Wiosny. Tegoroczne dyscypliny II Wieloboju Informatycznego to:

21 marca 2013
Czytaj więcej o: II WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2013
Przejdź do - I WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2012

I WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2012

W roku 2012 wraz z firmą Netland Computers zorganizowaliśmy dla uczniów ZSTE I Wielobój Informatyczy i Turniej Counter Strike. To pierwsza tego typu impreza zorganizowana z okazji I Dnia Wiosny w Naszej szkole. Firma Netland Computers dostarczyła komputery i osprzęt sieciowy, a przedstawiciele firmy udzielili wsparcia merytorycznego podczas 2 konkurencji - składania i diagnozowania sprzętu komputerowego.

21 marca 2012
Czytaj więcej o: I WIELOBÓJ INFORMATYCZNY 2012