Microsoft Imagine

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wszyscy uczniowie, kształcący się na kierunkach informatycznych w Zespole Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu mają darmowy dostęp do oprogramowania firmy Microsoft. Dzięki uczestnictwu szkoły w programie Microsoft Imagine Premium (dawniej Microsoft DreamSpark) nasi uczniowie mają możliwość korzystania z legalnego oprogramowania firmy Microsoft.

Na czas trwania nauki szkoła umożliwia swoim uczniom bezpłatne i legalne użytkowanie pełnych komercyjnych wersji systemów operacyjnych Windows 7, 8 i 10, a także systemów Windows Server 2003, 2008, 2012 oraz 2016. W programie Microsoft Imagine Premium Nasi uczniowie znajdą blisko 200 aplikacji, które mogą użytkować legalnie i darmowo.

Microsoft Imagine Premium (dawniej: DreamSpark) – program przedsiębiorstwa Microsoft skierowany do wybranych uczniów, studentów i pracowników naukowych. Uczestnicy mogą pozyskać darmowe kopie pewnej części oprogramowania firmy Microsoft (systemów operacyjnych, programów biurowych, serwerów i środowisk tworzenia aplikacji) pod warunkiem, że będą korzystać z otrzymanego oprogramowania jedynie w celach edukacyjnych. Dla przedsiębiorstwa Microsoft jest to jedna z form popularyzacji własnego oprogramowania w społecznościach uczniowskich i akademickich oraz forma pomocy w nauczeniu się technologii Microsoft. Przystąpić do programu mogą jedynie uczniowie i studenci oraz pracownicy szkół i uczelni zarejestrowanych w programie. Źródło: https://pl.wikipedia.org

Strona programu Microsort Imagine Premium w ZSTE zobacz

Opiekunem programu Microsort ImaginePremium w ZSTE jest Henryk Klamka

Galeria

  • Powiększ zdjęcie