KOMUNIKAT!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 marca 2021

Dotyczący udostępniania wyników egzaminu zawodowego dla uczniów i absolwentów w sesji styczeń – luty 2021r.

Informacja dla absolwentów – kwalifikacje jednoliterowe!

W związku z komunikatem OKE w Poznaniu informuję, że sprawdzenie własnych wyników dotyczących egzaminu zawodowego w sesji styczeń – luty 2021 będzie możliwe tylko po zalogowaniu w serwisie OKE przeznaczonym dla uczniów i absolwentów (uczniowie.oke.poznan.pl) za pomocą Loginu i Hasła wygenerowanego przez OKE. Loginy i Hasła będzie udostępniać szkoła. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (62 753 39 50) lub mailowy (zstekalisz@wp.pl) celem udostępnienia Loginów i Haseł. Podczas kontaktu ze szkołą prosimy podać imię, nazwisko i nr PESEL.

Informacja dla uczniów – kwalifikacje dwuliterowe!

Uczniowie, którzy zdawali kwalifikacje dwuliterowe czyli uczniowie obecnych klas 4 i 3 będą mogli sprawdzić swoje wyniki na stronie https://poznan.epkz.cke.edu.pl .

Wszyscy zdający będą mieli możliwość sprawdzenia wyników po zalogowaniu się do wyżej wymienionych serwisów nie wcześniej niż od 31 marca br.

Wyniki w formie papierowej szkoła otrzyma dopiero w kwietniu. O możliwości odbioru osobistego: świadectwa potwierdzającego kwalifikację w zawodzie, dyplomu, suplementu oraz informacji o wynikach egzaminu zawodowego powiadomimy w późniejszym terminie.

Natomiast osoby, które nie zdadzą egzaminu zawodowego w całości, lub którejś z jego części proszone są o składanie drogą elektroniczną deklaracji ponownego przystąpienia do egzaminu w terminie do 8 kwietnia 2021r.