Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu

1 Turniej Szkolny w piłce siatkowej

20 lutego 2019

Dnia 08.02.2019 r z inicjatywy Roberta Waliszewskiego odbył się 1 Turniej Szkolny w piłce siatkowej.

Brały w nim udział reprezentacje klas pierwszych,  drugich,  trzecich i czwartych z całej Szkoły.
Organizatorem byli nauczyciele wychowania fizycznego ZSTE .
W wyniku losowania w pierwszym meczu spotkały się reprezentacje klas drugich i klas pierwszych.
Wygrała reprezentacja klas drugich 2 : 1 w setach i awansowała do finału. Klasy pierwsze na pocieszenie grały w meczu o 3 miejsce.
W drugim meczu zagrały reprezentacje klas trzecich i czwartych .
Wygrały klasy trzecie 2 : 1 w setach.
W małym finale  ( mecz o 3 miejsce  ) zagrały reprezentacje czwartych i pierwszych klas. Wygrała reprezentacja klas czwartych  2: 0   i zajęła 3 miejsce w Turnieju. Klasy pierwsze zajęły 4 miejsce.
Oczywiście najwięcej emocji dostarczył finał  , w którym spotkały się reprezentacje klas trzecich z drugimi.
Po twardej walce ostatecznie zwycięstwo przypadło klasom drugim  2 : 1 w setach.
Uroczystości dekoracji medalistów dokonali przedstawiciele dyrekcji Anna Jaworska i Bogusław Kowalski.