OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 grudnia 2015

Dnia 3 grudnia 2015 roku odbyły się eliminacje szkolne XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie bieżącej edycji to NOWE PRZEWAGI KONKURENCYJNE - TECHNOLOGIA, INFORMACJA, SPOŁECZNOŚĆ. W eliminacjach szkolnych uczestniczyło 21 uczniów.

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:

I miejsce Volodymyr Mykyta kl. IV C
II miejsce Adam Olejniczak kl. IV C
III miejsce Krzysztof Kasperczak kl. III A

Serdecznie gratulujemy!

Tegoroczna XI edycja Olimpiady Przedsiębiorczości odbyła się pod hałem NOWE PRZEWAGI KONKURENCYJNE - TECHNOLOGIA, INFORMACJA, SPOŁECZNOŚĆ.
Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Celem projektu jest m.in. rozbudzenie i wzmocnienie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych, doskonalenie u młodzieży umiejętności analizy zjawisk zachodzących w gospodarce oraz w życiu prywatnym, mających wpływ na zachowania przedsiębiorcze.

Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Lista osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia zostanie zamieszczona 11 stycznia 2016r. na portalu Olimpiady http://www.olimpiada.edu.pl

Opiekun: Anna Woźniak

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie